Ontdek onze Private Label Wijnlikeur!
Op 16 mei 2024 hebben wij onze Wijnlikeur uitgebracht. Na een periode van vier maanden lang proeven, beoordelen, schrijven, afmeten, aanpassen, nog een keer proeven, beoordelen, schrijven, afmeten, aanpassen, nog een keer proeven én nog een keer proeven en beoordelen en aanpassen tot op de laatste aanpassing van 5 milliliter nauwkeurig was onze Daan helemaal tevreden. Daarna volgde het ontwerpen van het etiket, volledig in onze huisstijl met kleuren als zwart en rood.
Proef 'm nu! Onze WZ Wijnlikeur.
We hebben (uiteraard) alleen maar met verse producten gewerkt én met heel veel liefde. Ons idee was om de Wijnlikeur stroperig en zoeter te maken dan wijn, máár minder stroperig en zoet dan de bekende likeuren. Het recept van onze Private Label Wijnlikeur is natuurlijk geheim, maar de smaken die je kunt ontdekken zijn
- Rioja 426 Crianza
- Kersen
- Rood Fruit
- Vanille
- Hazelnoot
en nog veel meer.. Laat je smaakpapillen prikkelen.
Serveertips
- Heerlijk voor naast de koffie, drink 'm als likeur
- Perfect in combinatie met chocolade, zowel als dessert als met bonbons of chocoladerepen
- Ook als wijn is deze lekker te drinken
- Zowel koud als op kamertemperatuur
- Voeg eens een ijsklontje toe en/of vers rood fruit
- Houd je van een bubbeltje? Schenk je glas voor de helft vol met onze Wijnlikeur en top af met Spa Rood
Bestellen
Je kunt onze Private Label Wijnlikeur bestellen vanaf één stuks. Haal de bestelling op in ons Wijnlokaal, óf laat de bestelling bezorgen. Bezorgen doen we persoonlijk tot 20 kilometer en bij bestellingen vanaf zes flessen. Verzendingen per post verzorgen wij ook vanaf zes flessen.
Investering
Voor onze Private Label Wijnlikeur vragen wij een bijdrage van €25,00 per fles, inclusief 21% btw. We kunnen eventueel een zakelijke factuur opstellen.
Kerstcadeau!
Op zoek naar een origineel cadeau voor onder de Kerstboom of voor last minute in de Kerstpakketten? Dat kan! We verpakken de Wijnlikeur duurzaam en plasticvrij. Leuk om cadeau te geven én om te krijgen!